урок 1
ЯК РОЗРАХУВАТИ СВОЮ ВАРТІСТЬ
Домашнє завдання:

Прорахуйте вартість своєї реклами відповідно до своєї статистики. Якщо у вас мала статистика, або якщо в вас менш за 10000 підписників: уявіть, що в вас 2300 переглядів сторіз і 4000 охоплення ваших постів. На цих даних базуйте свої прорахунки.

Яка вартість вашої реклами? Будь ласка! Враховуйте тематику свого блогу та свою цільову аудиторію дл прорахунку.

Перший клієнт: магазин косметики, що пропонує зробити рекламу для його туші.
Другий клієнт: пальто від Toté collection вартістю 9000 грн.

Важливо! Можливо, в вас є якісь додаткові послуги, які ви можете врахувати у вартості інтеграції.

Надіслати потрібно до 10го червня 23:59.

Наступний урок - 11го червня, до зустрічі!
урок 2
КОМУ БУЛО Б ЦІКАВО БУТИ АСИСТЕНТОМ БЛОГЕРА І КОЛИ КРАЩЕ БРАТИ ОСОБИСТОГО АСИСТЕНТА
домашнє завдання:1. подумайте над тим, хто з ваших рідних чи друзів зміг би допомогти вам із розвитком вашого блогу, хоча б на перший час, і напишіть цій людини повідомлення, що вам потрібна його допомога. Нам потрібно надіслати скрін цього повідомлення - це не обов'язково, але якщо ви відчуваєте необхідність відправити такий скрін нам - не соромтеся, ми завжди порадіємо за вас та знайдемо слово підтримки для кожного.2. надіслати нам в телеграм www.t.me/newbizzzz23. Якщо ти все зробив правильно – чекай на фідбек від наших спікерів протягом 3х діб – у відповідь на своє посилання в особистому чаті с користувачем @newbizzzz2

Наступний урок - 13 червня, до зустрічі!❤️

урок 3
ЯК ПРОДАТИ СЕБЕ, БАРТЕР, ЗАРОБІТОК, ЯК СПІВПРАЦЮВАТИ З БЛОГЕРАМИ ТА БРЕНДАМИ
домашнє завдання:

1. проаналізувати і згадати всі наші поради, які ти отримав під час всього курсу і написати лист-обіцянку нам (і собі в першу чергу!) на тему "Що я зроблю для розвитку свого блогу протягом цього літа!".

2. надіслати нам в телеграм www.t.me/newbizzzz2в особисті повідомлення

3. в кінці літа, ми рандомно оберемо деякі профілі серед усіх учасників курсу, зробимо свій аналіз виконаної роботи та дамо поради, щодо подальшого розвитку блогу.

Наступний і останній у цьому курсі урок відбудеться у форматі прямого ефіру з командою - 15 червня! Чекайте від нас – посилання на прямий ефір та час проведення ефіру.
Свої питання можете надсилати до 14:00 15 червня - в гугл форму за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1_ii1kIL3MFZb6YO3z...

Прямий ефір ми обов'язково збережемо, так що, не хвилюйтеся - всі зможуть подивитися у зручний для себе час
До зустрічі!❤️
Домашнє завдання:

1. зробити to-do list: список із тих правил від кожного ментора, які ви ще не застосували в своєму блозі. Біля кожного поставити дедлайн для себе для виконання. + не забути про розкладку на 9 постів та фото. детально прописано в першому уроці цього модулю.

2. надіслати нам в телеграм www.t.me/newbizzzz та обов'язково додавати посилання на свій аккаунт в Instagram - так ми зможемо швидше ідентифікувати кожного з вас і дати відповідь!

3. якщо ти все зробив правильно – чекай на фідбек від наших спікерів протягом 3х діб – у відповідь на своє посилання в особистому чаті с користувачем @newbizzzz.
Важливо!

Готові домашні завдання тобі потрібно буде відправити нам: перше - протягом однієї доби, тобто до 23:59 24 травня. Якщо завдання прийде пізніше – фідбек на нього ми не надаємо. Надсилати свої готові роботи потрібно тільки у наступному форматі (якщо всі умови не будуть виконані - на жаль, ми теж не зможемо дати фідбек на такі роботи

Наступний урок - 25 травня, до зустрічі!❤️


Made on
Tilda