привіт, ти опинився на останній сторінці курсу.
по-перше, хочемо сказати тобі величезне дякую за довіру, за те, що втілюєш в життя те, про що ми розповідали. щодня гортаємо ваші сторіз, читаємо пости, бачимо ваші змонтовані відео.

ну а зараз, як і обіцяли, декілька новин.

Новина 1

Якщо ви пропустили в чаті, всі студенти курсу отримують безкоштовно пресети від Тані Пренткович. Лови посилання та інструкцію: https://www.dropbox.com/sh/vrbtz2jtfkjxj2o/AAB1kPU...

Переходи за посиланням і обов'язково застосовуй їх для своїх постів і сторіз.
Новина 2

Наступні 2 дні зможете отримати знижку 20% в Tiger на своє замовлення, якщо скажете промокод "newbiz". З нас знижка – з вас відмітка тайгеру в сторіз.

а також, коли пандемія закінчиться, і ми нарешті будем вільні від карантину, то ми обов'язково влаштуємо вечірку для всіх студентів NewBiz в Tiger Kyiv. Тому чекай на апдейт.

коктейлі та бесіди і дуже багато сторіз. В нас буде класне літо!))


Новина 3

Ваше заключне домашнє завдання:

зробити повний самостійний аналіз свого блогу, а саме визначити, що саме змінилося у вашому профілі з моменту старту нашого курсу: як змінився візуальний контент, тексти, шапка профілю, ваша самоідентифікація, як блогера, чи з'явилася стратегія та контент план (або ж як вони змінилися під час проходження курсу), які інструменти розвитку вже використані, а які ще плануєте брати до роботи, чи були нові партнерства, які колаборації і з ким ще плануєте, чи є приріст підписників - тобто потрібно описати все те, що на вашу думку впливає і взагалі формує ваш блог + додати скріни шапки профілю до/після, текст постів до/після та візуальний контент до/після.

Чому це завдання, ми просимо робити самостійно? Тому що, тільки одна людина в цьому світі знає і розуміє вас краще за всіх - це ви самі! Зробивши це завдання - ви зможете комплексно побачити, що змінилося, що стало кращим, а що є вашою зоною розвитку і потребує більш детального опрацювання.

І пам'ятайте - ваш блог (не важливо, особистий чи бізнес) - це в першу чергу робота над собою, над баченням себе і свого продукту, над умінням виходити із зони свого комфорту та постійним навчанням чомусь новому.

Для студентів потоку SERIOUS:
свій аналіз надсилайте нам, як завжди, в приватні повідомлення телеграм користувачу @newbizzzz, згідно умов вашого пакету - особистий фідбек від спікерів ви не отримаєте, але ви гарантовано стаєте учасником розіграшу подарунків від наших партнерів:

Інстапланнер для твого акаунту від Lavla, подивитися можна тут: https://www.instagram.com/stories/highlights/17898...
Штатив для твоїх найкращих таймлапсів
https://www.instagram.com/p/CAf--UcgG-3/?igshid=1r...

Для студентів потоку TOP BEST:
свій аналіз + скріни до/після надсилайте нам, як завжди, в приватні повідомлення телеграм користувачу @newbizzzz, згідно умов вашого пакету - ви обов'язково отримаєте особистий фідбек із нашим аналізом профілю та практичними порадами, що ще потрібно змінити і подальші напрямки руху у розвитку вашого блогу.

Дедлайн: 27 липня 2020 р.

Новина 5

Наш зідзвон в zoom за 20.07.2020 вже чекає на тебе за посиланням:

ДИВИТИСЬ
пароль для входу: 7f*1@s.B


А також, обов'язково переглянь зідзвон за 21.07.2020:

ДИВИТИСЬ

по-друге, цей місяць з вами просто кайф! Дякуємо та любимо!
Ваші PRENTKOVYCH AGENCY
Made on
Tilda