РЕЙТИНГОВА СИСТЕМА КУРСУ СТОРІСМЕЙКЕР
Рейтинг
Татьяна (Т)
grischuk.tanyaa@gmail.com
370 балів
Iryna Zaiets
zaiets.iryna@icloud.com
370 балів
Iryna Sokolska
irina.sokolskaya.99@gmail.com
368 балів
Aleksandra
shpichenko2016@gmail.com
368 балів
Lily Vasilkovskaya
lily.vasilkovskaya@gmail.com
367 балів
Юлия Шишка
julijaartemchuk@gmail.com
366 балів
Tania Mak
okean200695@gmail.com
365 балів
Anna Ostrovskaya
anaostr222@gmail.com
364 балів
Yuka Dudar (Юлія)
yukadudar@gmail.com
364 балів
olenka kryvanchyk
olenkakruvanchuk@gmail.c
364 балів
A.A (Аня)
anyakarpenko4622@gmail.com
364 балів
Katia Korshenko
korshenkori@gmail.com
363 балів
Liliia Sobko
petukhlili@gmail.com
363 балів
Марина
marynadi12@gmail.com
362 балів
Elena Bohuta
elenabohuta@gmail.com
362 балів
Катерина Щеглюк
katuhachencheva30@ukr.net
361 балів
the.lanagirl (Світлана)
svetcandy.f@gmail.com
361 балів
Кристина Кириченко
Kristina-mamchur@ukr.net
360 балів
Marta Hrynach
martahryn3@gmail.com
360 балів
Лана (Світлана)
lanaobrin@gmail.com
360 балів
Nataliia Hanzha
natasha.hanzha@gmail.com
359 балів
Kristina Klyus
kristinaklyus19@gmail.com
357 балів
Anna Khymiak
khymiakanna@gmail.com
357 балів
Анастасія
miralor8@gmail.com
356 балів
Veronika Khvastova
veronika.khvastova@gmail.com
356 балів
Julia Kmetyk
kmetykjulia@gmail.com
356 балів
Соломія Козак
kzsolomiia@ukr.net
355 балів
Анастасия
anastasiia.stu@gmail.com
354 балів
Оксана Литвишко
pryanytsya@gmail.com
354 балів
Вікторія Філон
filonchyk94@gmail.com
354 балів
Anya Kartyshova
kartyshovaa4@gmail.com
352 балів
Кристина Ильченко
Christina_i@ukr.net
350 балів
kristina bora
bora98062005@gmail.com
350 балів
Viktoria Listrova
ListrovaV@ukr.net
349 балів
Алёна Караульная
karaulnaia07@gmail.com
347 балів
Dari Fox
lysakdaryna@gmail.com
347 балів
Ilona
ilona.starkiv@gmail.com
347 балів
Валерия Шевчук
vs3591221@gmail.com
345 балів
Kate Hadzitska
katerynkazelinska@gmail.com
344 балів
Алінка Клименко
klymenkosmm@gmail.com
363 балів
Dana Lastivka
lastivka16071997@gmail.com
343 балів
Diana Syvuliak
dianasuvyliak@gmail.com
342 балів
KSENIYA KUSHNIR
ox.schurovska@gmail.com
341 балів
Tania Dynia
tizianka7@gmail.com
341 балів
Надія Ревнюк
Stvita@gmail.com
341 балів
Iryna Oleksyshyn
irusyk1310@meta.ua
357 балів
Ольга Палилик
olia200682@ukr.net
336 балів
Слава
jaroslawa.16.12@gmail.com
334 балів
Sonia Matiashchuk
musik208054@gmail.com
328 балів
Ira Ira
irinafedchuk@icloud.com
324 балів
Olha Cheetah
olyakoshushna@gmail.com
322 балів
Viktoriia Karpyn
vika@karpyn.com
320 балів
VILNA (Аліна)
alihachova290@gmail.com
319 балів
Sofia
sophiamarynyak@gmail.com
318 балів
Настя Толмачова
tolmachovanastya2016@gmail.com
317 балів
Maryana Serant
marya_v@ukr.net
314 балів
Polina Toftul
polinatoftul@gmail.com
306 балів
Катерина Юзефович
juz.lash96@gmail.com
305 балів
Maximilian Morrel
maxmorrel221@gmail.com
281 балів
Tatiana Gaponenko
gaponenko_sunrise@ukr.net
278 балів
Лидослава
lidia22022001@gmail.com
273 балів
Анастасия Иваницкая
anastasiaa9294@gmail.com
269 балів
Daryna Sirash
dashasirash@gmail.com
222 балів
Татьяна Сачок
ac1278@ukr.net
204 балів
Tina Mishchuk
kristina14120@gmail.com
196 балів
Alexander Rusaniuk
shandor.ua@gmail.com
194 балів
Julia Batiuk
Jennifer.jk13@gmail.com
190 балів
Андріана Джумик
Dzhumaa48@gmail.com
189 балів
Polina Soltys
glaserpiano@gmail.com
185 балів
Яна Красова
Krasova98yana@gmail.com
185 балів
Vika Pshoniak
vika17011996@gmail.com
164 балів
Tetiana Sukhomlyn
tanyasukhomlyn@gmail.com
151 балів
Валентина
hnatiukvv21@gmail.com
143 балів
Anastasia
anastasiavernikovska@gmail.com
124 балів
Halyna Hishchynska
halyna2410@gmail.com
120 балів
Darina
dazdadarina@gmail.com
119 балів
Ann Makarova
amakarova1993@gmail.com
118 балів
Nadiya Dudyk
nadiyadudyk92@gmail.com
117 балів
Vozniyk Iryna
Vania_ksenia@ukr.net
114 балів
Olya Nebotova
olhasamchuk7@gmail.com
108 балів
Kristina Oleynik
oleynik.kristina33@gmail.com
89 балів
Юлия Демянчук
0999434813y@gmail.com
89 балів
DI.MHR (Діана)
d.mhr@icloud.com
86 балів
Otto Vika
Vika1motheragency@gmail.com
84 балів
Viki Viki (Вікторія)
Wiktoriia.yashchuk@gmail.com
83 балів
Karina
karina171055@gmail.com
78 балів
Ірина Назарій
irn.nazarii2018@gmail.com
70 балів
Інна
innaluzhna2010@gmail.com
70 балів
Мішель
michellesmnnk@gmail.com
69 балів
Daria Budko
Dasha0306@gmail.com
68 балів
Дарія Гуменюк
dariia.humeniuk@oa.edu.ua
52 балів
Orysia Hrytsiuk
grytsiukorysia@gmail.com
50 балів
Anastasiia
as@smart-city.com.ua
42 балів
Eldar Suleimanov
xaeldar@gmail.com
40 балів
Ліля
lilia.lushchyk@icloud.com
40 балів
Ксю (Ксенія)
pyaseczkayaksu@gmail.com
37 балів
Oxana Ikar
oxanaikar2@gmail.com
36 балів
Marina
Marinahovoradlo63@gmail.com
35 балів
Yuliia
popovich2904@gmail.com
34 балів
Tatyana
Tatianashtogryn@gmail.com
28 балів
Скорнякова Марина
baranovamw1805@gmail.com
23 балів
Alina Balaban
alinabalaban988@gmail.com
21 балів
Daria Marchuk
marchuk.dariya@gmail.com
20 балів
Соня Якименко
pukaluksonia@gmail.com
20 балів
Yulia Kohut
sales.lviv@daylight.com.ua
19 балів
Януш (Вікторія)
sypukhinka@gmail.com
19 балів
Oksana Zahorska
Oksanazahorska@gmail.com
18 балів
Sofia
sofiagusarova09@gmail.com
18 балів
Juliya Shkola
184jad@gmail.com
16 балів
Yana Lytvyniuk
lytvyniukyana@gmail.com
16 балів
Yelyzaveta Melnyk
Melnicliza@ukr.net
16 балів
Irka
Iruska1667@gmail.com
15 балів
Daryna Gaponova
Daryna.gaponova666@gmail.com
10 балів
Ira Yaskova
glk5ira@gmail.com
10 балів
Viktoriia Gromska
Viktoria221092@gmail.com
9 балів
Tetiana Lukianenko
tatlukianenko@gmail.com
9 балів
Мария Шелягова
masha.shelyagova@gmail.com
9 балів
Юлия Шиляева
yulia.shyliaieva@gmail.com
9 балів
Valja Feier (Valentyna)
valifeier@seznam.cz
8 балів
Наталья Соломенцева
7 балів
Natalia Nat
nkharyshak@gmail.com
6 балів
Yana Hayduk
haydukyana4@gmail.com
0 балів
Norenkova Iryna
iriskanorenkova@gmail.com
0 балів
Iryna Kucheruk
allaotenko@gmail.com
0 балів
Якщо у вас з'явились питання по рейтингу, ми з радістю дамо на них відповідь, пишіть:
Made on
Tilda